Strona główna » Biznes » Integracja Mazury

Integracja Mazury

integracja Mazury

Team building 

To konkurencje, które pozwalają świetnie zintegrować zespół Waszej firmy. I to nie tylko podczas ich wykonywania. Team building rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje i buduje zespół. Pomaga rozwiązywać problemy komunikacyjne w zespole i poprawić skuteczność jego działania poza murami biura. Nasza bogata infrastruktura pozwala na przeprowadzenie konkurencji team buildingowych o każdej porze roku, w terenie lub na hali sportowej będącej częścią naszego obiektu. Współpracujemy z profesjonalnymi agencjami eventovymi które z pasją organizują tego typu wydarzenia.

Położenie hotelu  daje wiele możliwości do zorganizowania zabaw w terenie. Korzystając z uroku pobliskiego lasu możemy także zorganizować dla Państwa :

Paintball

Paintball to rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej
Jeżeli poraz pierwszy weźmiesz udział w zabawie zobaczysz że przetrwanie zależy tylko od Ciebie, poczujesz jak trudno przetrwać bez wsparcia Twoich przyjaciół, zobaczysz swoje reakcje pod wpływem ogromnej ilości adrenaliny.

Przeprawy quadami

Przeprawy quadami przeprawowymi na torze równie atrakcyjne jak i w terenie. Duża moc i zwinność maszyny usatysfakcjonuje każdego, nawet najbardziej wymagającego miłośnika takich sportów.

Ekstremalne atrakcje na wodzie

Położenie hotelu  daje wiele możliwości do zorganizowania zabaw zarówno w terenie jak i na wodzie. Korzystając z uroku pobliskiego lasu oraz położenia hotelu nad samym jeziorem możemy także zorganizować dla Państwa ekstremalne atrakcje na wodzie.

- Manta Ray – niesamowita zabawa na wielkiej pompowanej płaszczce ciągniętej za 30 konną motorówką. Konstrukcja płaszczki powoduje, że trzymający się jej uczestnik unosi się nad wodą nawet do wysokości 8 metrów. Daje to niesamowite wrażenie lotu nad powierzchnią wody z dużą prędkością. Atrakcja ta nie jest jeszcze szeroko dostępna w Polsce.

- Dodatkowo oferujemy Państwu klasyczne zabawy na wodzie na ciągniętym za motorówką kole oraz bananie. Zabawy te świetnie sprawdzają się na wszelkich imprezach integracyjnych dając sporo zabawy uczestnikom.

- Dla żądnych prawdziwych wrażeń oferujemy spróbowanie swoich sił na flyboardzie. To atrakcja, która robi obecnie największą firorę. Uczestnik podłączony do specjalnego zestawu podpiętego do skutera wylatuje kiklkanaście metrów nad powierzchnię wody, gdzie wykonywać może niesamowite ewolucje.

- Lubiący prędkość na wodzie będą mogli poszaleć na silnych skuterach wodnych. Jeśli uczestnicy będą mieli ochotę można przeprowadzić zawody na szybkość przepłynięcia określonego dystansu.  Moc wrażeń gwarantowana.

Organizujemy także:

  • Zawody strzeleckie
  • Integrację na wodzie 
  • Zimę w plenerze 
  • Wieczory tematyczne i gry oraz każdą wymyśloną przez Państwo formę eventu.

Słowa kluczowe: integracja mazury, integracja firmowa mazury, imprezy integracyjne mazury